Оголошення

12.01.2022

28.12.2022Оголошення результатів конкурсу про визначення переможця конкурсу на обрання суб’єкта оціночної діяльності

29 листопада 2022 року в Саратській селищній раді було проведено конкурс по обранню суб’єкта оціночної діяльності по наступному об’єкту: Нежитлова будівля, А; загальна площа 77,4 кв.м.; форма власності – комунальна; частка 1/1, що розташована за адресою: 68200, Одеська область, Білгород-Дністровський район (Саратський район), смт. Сарата, вулиця Крістіана Вернера (Леніна), будинок 1/47 Переможцем конкурсу обрано ПП «Багатопрофільна виробничо-комерційна фірма «КулЕкспоБуд»

29.11.2022


Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки, для подальшої малої приватизації, наступного об’єкту:

Опис та місце розташування об’єктів:

1. Нежитлова будівля, А; загальна площа 77,4 кв.м.; форма власності – комунальна; частка 1/1, що розташована за адресою: 68200, Одеська область, Білгород-Дністровський район (Саратський район), смт. Сарата, вулиця Крістіана Вернера (Леніна), будинок 1/47.

ПРИМІТКА:. Разом зі звітами оцінювач зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу. Договір з оцінювачем – переможцем конкурсу буде укладено після виготовлення і надання технічної документації на об’єкт. Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190, (далі – Положення). Претенденти на участь в конкурсі по даному об’єкту подають документацію до Саратської селищної ради, згідно з Положенням. Конкурс відбудеться не раніше ніж через 14 календарних днів від дня опублікування цієї інформації виключно у Саратській селищній раді. Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування цієї інформації виключно за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, телефон: 098-269-

08.11.2022Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2022 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу. Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

17 вересня 2022 року участь візьмуть комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються в різних форматах на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок, пересічні громадяни.
Для закладів освіти розпочався конкурс, детальніше про умови участі можна дізнатися у Положенні за посиланням: https://cutt.ly/nflKgaR

Формати участі будуть різні в залежності від географічного розташування та безпеки: · Для всіх, онлайн – Цифрове прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу – реєстрація результатів на сайті letsdoitukraine.org/digitalcleanup


Колективні прибирання на території установ, організацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – перевірена ДСНС на безпечність, у випадку сигналу тривоги всі мають спускатись в укриття.

Традиційні прибирання допускаються виключно на рекомендованих органами місцевого самоврядування локаціях.

Формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай» сортування вторинної сировини та відправка на переробку.
Розбір завалів тощо.

Українців закордоном також запрошують приєднатись, які зможуть організувати онлайн або офлайн прибирання, долучитись до міжнародної події, подякувати приймаючим містам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані.

Результати участі кожного у Всесвітньому дні прибирання прохання зареєструвати за посиланням до 25 вересня 2022 року включно https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18

Важливо! Учасників закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених локаціях органами місцевого самоврядування, попередньо пройшовши інструктажі техніки безпеки та під час сигналу тривоги спускатись в укриття.

Організатор Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World», Міжнародним молодіжним рухом «School Recycling World». За підтримки Всеукраїнського молодіжного центру, корпорації «Біосфера», в рамках співпраці з гуманітарним напрямом Нової пошти.

Організаційне сприяння: Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство інфраструктури України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство розвитку громад та територій України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державна екологічна інспекція України, Державне агентство розвитку туризму
України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Український державний центр позашкільної освіти, Національний еколого-натуралістичний центр, Обласні державні адміністрації, органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадські організації, об’єднання, соціально відповідальний бізнес та медіа.
Контакти координаторів, інструкції, реєстрація результатів та деталі в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org
#worldcleanupday #побачивприбери #letsdoitukraine #цифровеприбирання
Зробимо Україну чистою разом!05.11.2021

05.11.2021

Відповіді, які отримала Саратська селищна рада  на звернення по рішенням №316 – VIII, 317 – VIII, 367 – VIII, 368 – VIII.


Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки, для подальшої передачі в оренду, наступних об’єктів:


До уваги мешканців Саратської територіальної громади!

Згідно з графіком виїзних прийомів громадян керівництвом на І півріччя 2021 року, який затверджено Розпорядженням № 09/221-р від 09 березня 2021 року Білгород-Дністровською районною радою, до Саратської селищної ради 31.03.2021 р. прибудуть Мельниченко Григорій Вікторович – голова районної ради, Лобанов Валерій Володимирович – заступник голови районної ради, Вєлков Василь Михайлович – радник голови районної ради, Кулакевич Ольга Анатоліївна – заступник голови районної ради з соціальних питань.


Шановні мешканці Саратської територіальної громади!

Повідомляємо!

На території Саратської селищної ради адресна матеріальна допомога надається ЛИШЕ згідно з Порядком надання матеріальної допомоги громадянам, що мешкають на території Саратської селищної територіальної громади, затвердженим рішенням виконавчого комітету від 27.01.2021 № 31 (зі змінами від 01 березня 2021 року № 39),

ЗА УМОВИ НАДАННЯ ЗАЯВНИКОМ ПОВНОГО ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ:

 1. Копії паспорта
 2. Копії картки платника податків
 3. Довідка з реквизитами банку
 4. Довідка з лікарні
 5. Довідка про склад сім’ї
 6. Акт матеріального обстеження
 7. Довідка про доходи
 8. Чеки.

Відповідно до Порядку матеріальна допомога надається один раз на рік : малозабезпеченим громадянам, дітям-сиротам, інвалідам, учасникам бойових дій та інвалідам II Світової війни, учасникам бойових дій на території інших держав, громадянам, постраждалим в наслідок катастрофи на ЧАЕС, членам сім’ї громадян призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, демобілізованим учасникам антитерористичної операції та учасникам АТО, які постраждали під час участі в антитерористичній операції у разі поранення, контузії чи каліцтва, у тому числі встановлення інвалідності або часткової втрати працездатності, інших пошкоджень, одержаних під час участі в антитерористичній операції чи під час підготовки до відправки у зону АТО, тривалої хвороби, пов’язаної з участю в АТО, іншим категоріям громадян, а саме на лікування :

 • інвалідам І групи;
 • онкохворим громадянам;
 • на проведення складних хірургічних операцій;
 • хворим після важкого інсульту

Діяльності морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України


Шановні мешканці Сарати!

Адміністрація КП “САРАТА КОМУНСЕРВІС” переконливо просить всіх, хто має заборгованість з комунальних послуг, ТЕРМІНОВО СПЛАТИТИ Ваш борг.

Адміністрація КП “САРАТА КОМУНСЕРВІС” з розумінням відноситься до тяжкого матеріального становища кожної родини нашого селища, але і підприємство повинно стабільно функціювати, за для того щоб надавати послуги населенню у штатному режимі.

У кого є велика заборгованість – приходьте до комунального підприємства та укладіть угоду на реструктурізацію боргу. 

З повагою, 

адміністрація КП “Сарата Комунсервіс