Регуляторна політика

ПОВІДОМЛЕННЯ 
 про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Саратської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Саратської селищної територіальної громади на 2023 рік» та аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінет Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», у відповідності до норм Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, фінансове управління Саратської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проект рішення Саратської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Саратської селищної територіальної громади на 2023 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Основною метою розроблення документа є забезпечення надходжень до бюджету Саратської селищної територіальної громади та виконання вимог Податкового кодексу України.

Проект регуляторного акту передбачає встановлення на території Саратської селищної територіальної громади місцевих податків і зборів, а саме: податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки; транспортного податку; плати за землю; туристичного збору; єдиного податку.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області за адресою:  https://sarata.od.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Саратської селищної ради за адресою: селище Сарата, вул. Крістіана Вернера, буд. 84, тел. 2-12-94;  e-mail: saratarada@ukr.net.

Розробником регуляторного акту є фінансове управління Саратської селищної ради.

30 березня 2022 рокуПОВІДОМЛЕННЯ 
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Саратської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Саратської селищної територіальної громади на 2022 рік» та аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінет Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», у відповідності до норм Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, Саратської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проект рішення Саратської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Саратської селищної територіальної громади на 2022 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Основною метою розроблення документа є забезпечення надходжень до бюджету Саратської селищної територіальної громади та виконання вимог Податкового кодексу України.

Проект регуляторного акту передбачає встановлення на території Саратської селищної територіальної громади місцевих податків і зборів, а саме: податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки; транспортного податку; плати за землю; туристичного збору; єдиного податку.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області за адресою:  https://sarata.od.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Саратської селищної ради за адресою: селище Сарата,  вул. Крістіана Вернера, буд. 84, тел. 2-12-94;  e-mail: saratarada@ukr.net.

Розробником регуляторного акту є постійна комісія Саратської селищної ради з бюджету та фінансово-економічних питань.

13 травня 2021 року